Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
żółta torba Lucky

Żółta torba – Lucky

By admin

Posted in , , , | Tags : , ,

Żółta torba „Lucky” to nasza propozycja na rozpoczynającą się (wreszcie) wiosnę! Podobnie jak w przypadku pozostałych naszych modeli, kolor żółty nie jest obowiązkowy. Torbę możemy wykonać ze skóry w dowolnym kolorze, o ile tylko będzie dostępny.

Poniżej kilka zdjęć z niedzielnego spaceru po krakowskim Podgórzu. Pogoda dopisała, co zresztą zauważyli też inni i w efekcie trudno było się poruszać po mieście. Plan początkowy był taki, żeby udać się na Kazimierz, ale bardzo szybko okazało się, że to jest niemożliwe! Kompletnie wypełnione parkingi i restauracje wygoniły nas na drugą stronę rzeki, czyli na Podgórze, które zresztą od jakiegoś już czasu przeżywa renesans i jest swoistego rodzaju konkurencją dla popularnego Kazimierza. Miejsce niemniej klimatyczne, za to o wiele spokojniejsze, co wykorzystaliśmy robiąc sobie małą ekspresową sesję zdjęciową z żótą torbą Lucky w roli głównej. Efekty poniżej.

Torba Lucky ma charakter uniwersalny. Jest duża i wygodna. Design niewątpliwie zwraca uwagę i sprawia, że torba Lucky wyróżnia się na tle ogólnie dostępnych toreb na rynku. Wykonana jest z miękkiej skóry, co sprawia, że jest niezwykle pakowna a jednocześnie ładnie dopasowuje się  do sylwetki. Noszona może być w ręce lub na ramieniu dzięki doczepianemu paskowi o regulowanej długości.

Więcej informacji o torbie Lucky wraz z możliwością jej zamówienia znajdziecie tutaj.

Wygodna i elegancka torebka Lucky żółta torba codzienna Lucky Magya torebki Lucky torba Magya duża torba do ręki i na ramię duża torba na ramię duża żółta torba żółta torba Lucky

Żółta torba Lucky

Dostępna jest w naszym sklepie. Pamiętajcie, że Lucky, podobnie jak pozostałe modele, może podlegać modyfikacjom. Jeśli macie pomysł na inne zestawienie kolorystyczne lub materiał to koniecznie dajcie znać. Chętnie wykonamy tę torbę w wersji tylko dla Was!

Torba Magya Lucky Bag
Kurtka Lee
Spódnica i szal ZARA
Bluzka Benetton
Buty Reserved

Fot. Bartosz Lewandowicz barlew.pl

 

No comments yet.

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij