Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
torebka

Torebka Natalya i spacer po Nowej Hucie

By Agata Biały

Posted in , , , | Tags : , , , , , , , ,

Natalya, to ostatnio moja ulubiona torebka, wybrałam więc ją na niedzielny spacer po Nowej Hucie. Mieszkając w Krakowie od wielu lat, nasłuchałam się różnych opinii na temat tej dzienicy Krakowa. Każdy pewnie się domyśla jakich, jednak urok architektury i urbanistyki tego miejsca, za każdym razem powala mnie na kolana. Szerokie ulice, piękne klasyczne kamienice, urbanistyczne założenie godne światowych stolic. Zobaczcie na zdjęciach, jak pieknie i elegancko wyglada zarówno torebka Natalya, jak i otaczajaca nas przestrzeń.

Dzięki szybkiemu rozwojowi Krakowa, Nowa Huta jest coraz bliżej i coraz częściej Krakowianie decydują się na zakup mieszkań w klasycznych kamienicach.
Ach, i zrobił mi się wpis o architekturze, a miałam pisać o pięknym zielonym kuferku Natalya. No, ale i jedno i drugie ma swój urok i niepowtarzalny charakter, na tym właśnie polega tajemnica udanych projektów- są ponadczasowe, czego sobie życzę na przyszłość, bo to przeciez największe marzenie każdego projektanta :)

A, jeszcze słówko o torebce – robimy ją z grubej, licowej skóry, dzięki czemu utrzymuje swój nietypowy kształt. Oczywiście, to Wy decydujecie, w jakim kolorze będzie Wasza Natalya. Ja mam zieloną z zamszowymi dodatkami, ale powstała już czarna, czerwona, a nawet błękitna. Skór w różnych kolorach i wzorach mamy pod dostatkiem <3. Pytacie też, czy możemy Natalyę zrobić ze skór tłoczonych na wzór skóry krokodyla. Otóż, tak, możemy ale tylko z tych skór, które są tłoczone na płasko, czyli wzór nie jest wypukły. Jest to jedyne ograniczenie jeśli chodzi o tą torebkę. Wewnątrz jest szeroko otwierana przestrzeń z bardzo dobrym dostępem, z boku kieszonka zapinana na zamek i kieszeń na telefon. Kolor wnętrza oczywiście do wyboru :)

Druga zielona jest do sprzedania, już gotowa, więc nie trzeba czekać :)

 

zielona torebka

zielona torebka kuferek
magya kraków torebki
torebki magya

 

Płaszcz ZARA
Szpilki Zalando
Bluzka Benetton
Spodnie Sisley
Torebka Natalya Magya

Fot. Bartosz Lewandowicz barlew.pl

No comments yet.

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij