Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777

Torby na zamówienie

Wykonujemy torby na indywidualne zamówienia. Jeśli masz pomysł na torbę, której nie ma nikt – to przygotuj krótki opis, odręczny rysunek lub poglądowe zdjęcia i skontaktuj się z nami!

Modyfikacje naszych projektów

Wszystkie projekty Magya mogą podlegać modyfikacjom. Możemy wykonać dowolną torbę na zamówienie, oczywiście pod warunkiem, że zakres zmian nie wpłynie zasadniczo na formę torby. I jeszcze jedno, nie przyjmujemy zleceń dotyczących wykonania torebek na podstawie wzorów innych projektantów. Mówiąc krótko, nie kopiujemy!

Jeśli macie pomysły na jakąś torebkę, to dajcie nam po prostu znać – chętnie się im przyjrzymy i ocenimy możliwość realizacji, co jest często uzależnione od aktualnej dostępności materiałów.

O czym należy pamiętać zlecając modyfikację lub wykonanie torby na zamówienie:

  1. Należy dobrze przemyśleć kolorystykę. Zdarza się, że podejmując decyzje tego typu kierujemy się impulsem – np. chwilową fascynacją lub kolorem butów, które niedawno kupiłyśmy. Może się okazać, że fascynacja minie, a torba pozostanie i nie będzie jej do czego zakładać, a tego przecież nie chcemy.
  2. Jeśli zamierzamy skrócić lub wydłużyć jakieś elementy, najlepiej wykonać najpierw mały eksperyment na torbie, którą już posiadacie lub nawet kawałku sznurka czy paska, aby dopasować długość dokładnie do naszych oczekiwań.
  3. Nie bazujcie tylko na zdjęciach. Najlepszym sposobem doboru właściwego materiału jest zobaczenie próbki skóry, którą możemy wziąć do ręki i obejrzeć w różnych połączeniach kolorystycznych i przy różnych warunkach oświetleniowych.

Najczęściej zmianom podlegają:

  • Kolor i rodzaj skóry
  • Kolor i wzór podszewki
  • Długość rączek (uchwytów)
  • Długość paska
  • Sposób zamykania – zamek, zatrzask

Torby na zamówienie – przykłady modyfikacji

Poniżej prezentujemy kilka wzorów, które powstały na indywidualne zamówienie naszych klientek, jako wynik modyfikacji istniejących modeli:

Torby na zamówienie - torebka damska Bayka

W tej torbie wszyto specjalny worek, który pełni funkcję oryginalnego zamknięcia torebki. Pierwotnie torebka Bayka wyglądała następująco >>


Torby na zamówienie - kuferek Agynes

To ciekawy przykład modyfikacji. Torba Agynes powstała w wyniku modyfikacji kuferka Natalya, który możecie zobaczyć tutaj. Jak, widzimy zmiany były bardzo głębokie, a w ich wyniku powstał zupełnie nowy model, który cieszy się uznaniem wielu Pań.


Torebka na zamówienie Zoya

W tej torebce na zamówienie zmieniono kolorystykę, rodzaj i długość uchwytów oraz sposób zamykania – wszyto zamek. Zobaczcie jak wyglądał wyjściowy model torebki Zoya tutaj

Torby na zamówienie – ceny

Ceny toreb na zamówienie, które są modyfikacjami naszych projektów w większości przypadków są takie same, jak standardowe ceny obowiązujące w naszym sklepie. Oczywiście, w przypadku zamówienia materiału, którego cena znacznie różni się od standardowego, może wystąpić konieczność dopłaty.

Trochę inaczej wygląda sprawa stworzenia zupełnie nowego modelu według Waszego projektu. W tych przypadkach dokonujemy każdorazowo indywidualnej wyceny.

Jak zamówić

W sprawach indywidualnych zamówień prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie +48 794 795 777

UWAGA: torby na zamówienie zasadniczo nie podlegają zwrotowi, choć w niektórych przypadkach może to być możliwe – zwroty toreb wykonanych na zamówienie rozstrzygane są indywidualnie. Torby na zamówienie są one wykonane specjalnie dla Was, na Wasze zlecenie, więc z oczywistych powodów, nie możemy ich przyjąć i włączyć do naszej regularnej sprzedaży. Dziękujemy za zrozumienie.

Zapraszamy!


Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij