Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777

Torby Magya opinie

Torby Magya opinie – to miejsce, w którym będziemy publikować opinie, które otrzymujemy od Was na temat naszych produktów. Mamy oczywiście nadzieję, że będą to opinie tylko pozytywne, aczkolwiek jesteśmy przygotowani także na wszelkie uwagi krytyczne, które na pewno weźmiemy sobie do serca i zrobimy wszystko, aby wyeliminować ewentualne słabości.

Odebrałam dziś wyczekiwaną przesyłkę z czarną, lakierowaną Leydi. Mimo małych obaw (już wiem, że lakierowana skóra jest wymagająca) oczywiście pełen zachwyt!!! Torba jest cudna! Elegancka, pięknie wykonana i już nie mogę się doczekać jej debitu. Wspaniałe otwarcie torebkowego sezonu 2014 :)
2014-01-16 od Pani Iwony J.
czarna torebka Leydi saffiano
Przyszła oczekiwana przesyłka, no i mamy problem…. Po obejrzeniu mojej najnowszej Byuti stwierdzam, że jest to torba idealna i powinna się znaleźć w Sevres jako wzorzec torebki damskiej, a przecież się z nią nie rozstanę!!! Już wielokrotnie się wypowiadałam – po zapoznaniu się z różnymi modelami Magyi – że nie ma to jak Byuti – odpowiednio duża, świetnie zorganizowana wewnątrz, ta kieszeń w środku to wynalazek genialny, ale teraz okazuje się, że Byuti z mięciutkiej skórki, koloru butelkowej zieleni jest rewelacyjna. Przepakowałam się więc z czekoladowej Byuti do zielonej i od jutra pokazuję ją światu! Pomysł połączenia tej zieleni z czernią też był doskonały, podobało mi się zawsze połączenie z brązem, ale na szczęście zdałam się na Panią!
2013-09-24 od Pani Jolanty
torebka damska Byuti
CU-DO-WNA! Zoya jest cudowna, naprawdę. Bardzo bardzo dziękuję. Przyznam się, że jak przyszła, pomyślałam ok, ładna, ale mojej Byuti czekoladowej nie zastąpi, natomiast teraz zmieniam zdanie, towarzyszy mi dzisiaj cały dzień i jest przepiękna, idealna na lato i do sukienki :) Kolor cudo – taki kwiatowy. W ogóle wydaje mi się, że ten model nie cieszy się chyba ogromnym zainteresowaniem, a niesłusznie, bo jest naprawdę ładna i znowu muszę to powiedzieć – idealnie funkcjonalna i pojemna. Jestem w pełni usatysfakcjonowana:)
2013-04-26 od Pani Sylwii.
torba zoya pink
Witam Pani Agato, torebka dotarła wczoraj. Jest naprawdę śliczna:)
Super jeszcze raz bardzo dziękuję, jestem bardzo zadowolona. I jeszcze raz dziekuję za cudowne podejście do klienta. Życzę dalszych sukcesów z Magya :) Pozdrawiam, Magda
2014-04-17 od Pani Magdy.
torebka Julya Croco
Droga Pani Agato, przyszła dzisiaj przesyłka i jestem zaskoczona tylko tym, że jest dokładnie tak, jak myślałam, że będzie :) Rzadko zdarza się, że moje zakupy w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu. Z torebkami jeszcze mi się to nigdy nie zdarzyło i zawsze czegoś im brakowało. A tu tymczasem dwie piękne torby, cudownie wykonane, w dodatku Byuti jest tak wspaniale duża. Teraz mam oczywiście problem, bo nie da się na raz nosić dwóch toreb, ale wymyśliłam sobie, że najpierw przez tydzień ponoszę sobie Byuti, a za tydzień przed wyjazdem na konferencję zamienię na Leydi – wtedy już będzie bardzo wiosennie. Gratuluję Pani wspaniałych pomysłów, tak jak już Pani pisałam, cieszę się, że zdążyłam zrobić u Pani zakupy zanim jeszcze Pani torby będą dostępne tylko dla wybranych :) może do tego czasu jeszcze trafię jakąś promocję Bayki. Dziękuję bardzo i gorąco pozdrawiam! Jola
2013-04-17 od Pani Joli
duża torba Bayka
Witam Pani Agato, torebka dzisiaj do mnie przyjechała i tak, zdecydowanie jest piękna! Porządnie wykonana i praktyczna, bo mogę ją nosić też na ramieniu, jak lubię najbardziej. I jest naprawdę duuuuża, co jest dla mnie ogromnym plusem. Jestem w niej zakochana, a ten kolor jest idealnie czekoladowy, aż chciałoby się ją zjeść :) Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem i mogę zapewnić, że nie będzie to mój ostatni zakup Pani torebek. Teraz w kolejce są Julka, Leydi, wszystkie!
Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie Pani podziękować za współpracę i proszę nie przestawać tworzyć tak pięknych torebek :) Pozdrawiam ciepło, Sylwia
2013-04-11 od Pani Sylwii
Byuti czekoladowa torba

Torby Magya Opinie

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij