Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
torba weekendowa Myster B

Torba weekendowa

By Agata Biały

Posted in , , , , , | Tags : , , , , , , , , , , ,

 

torba weekendowa

 

Torba weekendowa to nowy niezbędnik w naszym szybkim i pełnym emocji życiu. Nie wszyscy lubimy granatowe walizeczki tzw. stewardeski. Wszystkie identyczne, smutne, z tej samej firmy na S.

Po co nam torba weekendowa?
Wraz z nadejściem tzw.”nowych czasów” i nastania ery niedrogich podróży pojawiła się moda na wypady weekendowe. Jeździmy w przeróżne miejsca, odwiedzamy stolice, zwiedzamy zabytki, chodzimy po górach, spacerujemy po plażach. Staliśmy się wybredni wybierając coraz bardziej oryginalne destynacje. Zwracamy też uwagę na jakość spędzania czasu. Już nie zachwyca sam fakt wyjazdu za granicę. Lubimy polecieć na koncert do Berlina, albo wyskoczyć na plażę pod Rzymem w listopadzie. Jesteśmy modni, eleganccy, stylowi. Lubimy ładne przedmioty, którymi się otaczamy.
Na szczęście odeszły w niepamięć duże otralionowe torby z napisem Boss lub coś zbliżonego i na wypady w weekendy zaczęliśmy wybierać bardziej gustowne i stylowe torby. Muszą one spełnic kilka zadań, między innymi dobrze wypaść (wraz z właścicielem) w recepcji eleganckiego i ekstrawaganckiego pensjonatu, nie koniecznie w Polsce :). No i muszą dobrze chronić swoją cenną zawartość.

TORBA WEEKENDOWA BY MAGYA

Oczywiście Magya ma propozycję takiej torby. Myster B, to weekendowa propozycja, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.
Torba Myster B wykonana jest z naturalnej skóry, miękkiej i grubej. Można ją nosić w ręce i na ramieniu.
Czerwone elementy podkreślają jej sportowy charakter, a boczne linie dodają dynamiki. Torba zapinana jest na podwójny zamek, który poza funkcjami ozdobnymi, podnosi jej funkcjonalność poprzez ułatwienie dostępu do wnętrza. Wnętrze jest przestronne i wygodne, z łatwym dostępem, z boku kieszonka zapinana na zamek. Wykończona w środku czerwoną bawełnianą tkaniną oraz skórą naturalną.
Pasek ma regulowaną długośc i jest odpinany.

Wymiary:

  • Szerokość: 46cm
  • Wysokość: 32 cm
  • Głębokość: 25cm
  • Uchwyt: 25cm
  • Pasek: max 130cmJak wszystkie torby Magya, Myster B jest zaprojektowana, wykrojona i uszyta ręcznie w Krakowie.06

torba weekendowa

torba weekendowa

 

Oczywiście do kupienia w naszym sklepie tutaj

No comments yet.

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij