Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
Pomysł na prezent - torba z dedykacją

Pomysł na prezent? Może ręcznie szyta torba na zamówienie?

By admin

Posted in | Tags : , , , , ,

Pomysł na prezent – torebka na zamówienie

Od jakiegoś już czasu nasze klientki otrzymują swoje torebki w zupełnie nowych, eleganckich opakowaniach. Tekturowe pudełko, wykonane z ekologicznej tektury, z jednej strony doskonale zabezpiecza torebkę w transporcie, a z drugiej strony sprawia, że torebka w takim opakowaniu może stać się wyjątkowym prezentem.

pomysł na prezent - torebka na zamówienie

Jak zapewne większość z Was wie, nasze torby są sygnowane wewnątrz indywidualnym oznaczeniem – np. imieniem i nazwiskiem lub też, co ostatnio coraz częściej się zdarza, dedykacją dla osoby, którą chcemy obdarować. Ręcznie wykonana, piękna torebka w takim opakowaniu i dodatkowo z dedykacją stanowi doskonały pomysł na prezent.

Na taki właśnie pomysł na prezent wpadł ostatnio mąż Pani Marty, który zamówił dla niej z okazji urodzin piękną torbę Agynes. Mamy nadzieję, że niespodzianka się udała, a obdarowana cieszy się wyjątkową torbą, której pewnie może jej pozazdrościć wiele osób. Korzystając z okazji, składamy Pani Marcie życzenia wszystkiego, co najlepsze z okazji „osiemnastych” urodzin :) 100 lat!

04

 

Warto także przypomnieć, że wszystkie torebki Magya mogą podlegać modyfikacjom. Chętnie wykonamy torbę dokładnie pod Wasze potrzeby. Możecie zmienić kolor i rodzaj skóry czy długość uchwytów. Praktycznie wszystko, co nie będzie ingerowało w zasadniczą formę torby.

pomysł na prezent - torebka na zamówienie

 

pomysł na prezent - orebka z dedykacją

 

Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefon +48 733 597 696

Wykaz dostępnych modeli znajduje się w naszym sklepie z torebkami Magya

1 Thought to Pomysł na prezent? Może ręcznie szyta torba na zamówienie?

  1. Aneta 7 maja 2014 at 15:31

    Jest naprawdę super! Już wiem co kupię mamie na dzień matki :)

    #

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij