Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777

Polityka prywatności

Wszelkie dane użytkowników strony internetowej http://magya.pl, pozyskane za pośrednictwem formularzy lub poprzez pliki cookie pozostają do wyłącznej dyspozycji administratora strony i nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim, poza organami państwowymi do tego uprawnionymi.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych”, Klienci sklepu mają m. in. prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz żądania usunięcia danych z bazy.

Wszyscy użytkownicy strony magya.pl pozostają anonimowi do momentu podania swoich danych w formularzu zamówień lub formularzach kontaktowych. Dane o charakterze technicznym, które pozyskujemy m.in. o miejscu z którego nastąpiło połączenie z naszą stroną oraz jakie treści były przeglądane maja charakter statystyczny i służą do lepszego administrowania serwisem oraz do optymalizacji naszych działań marketingowych.

Dane osobowe podane w formularzu zamówienia oraz formularzach kontaktowych służą realizacji transakcji sprzedaży i zakupu oraz komunikacji w celu udzielenia informacji lub reklamy.

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij