Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
1200px-1253

Granatowa torebka zawsze elegancka

By Agata Biały

Posted in | Tags : , ,

Granatowa torebka Bayka to nasza propozycja dla tych Pań, które nie tylko cenią sobie elegancki i prosty fason, ale lubią wybierać przedmioty, które zawsze pozostają modne bez względu na szybko przemijające kaprysy mody. Granatowa torebka to niezbędnik w szafach tych z nas, które lubią klasykę, ale nie pogardzą dżinsami i koszulką.
granatowa torebka Bayka

Model Bayka jest niezwykle uniwersalny. Prosty fason z ozdobnym zamkiem, oraz nietypowy rozmiar sprawiają, że Bayka jest jednym z najczęściej wybieranych toreb z kolekcji klasycznej Magya. Do ich produkcji wybieramy najlepsze skóry z piękną warstwą licową, która stanowi dodatkową ozdobę tej niezwykłej torebki.
granatowa torebka Bayka

Baykę wykonujemy ze skór licowych o jednolitej kolorystyce jednak na życzenie klientek możemy wykonać ją z innych skór z wzorami i printami – w zależności od gustów i upodobań. Na zdjęciach jest przedstawiona torba Bayka wykonana z granatowej skóry licowej z lekkim satynowym połyskiem.

Wnętrze Bayki wykończone jest tkaniną bawełniana lub satynową o kolorze wybranym przez klientkę, w tym przypadku to tkanina w błękitnym kolorze. Torebka ma dwie wewnętrzne kieszenie – jedna z nich jest zapinana na zamek, a druga otwarta – na telefon.

Jak wszystkie torebki Magya również Bayka ma wewnątrz miejsce na blaszkę na której wygrawerujemy dedykację, inicjały lub krótki tekst – w zależności od życzeń.

Zdaję sobie sprawę, że każda z nas ma własne, wypracowane przez lata przyzwyczajenia i dlatego rozumiem, że duża torebka znajdzie znaczne grono miłośniczek ale też i nie wszystkie Panie lubią i mogą (ze względu na swój wzrost ) nosić taką dużą torebkę. Dla niech powstała niższa o 10 cm mniejsza siostra Bayki – torebka Leydi.
granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

Zdjęcia barlew

No comments yet.

Dodaj komentarz

Comment