Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777

Granatowa torebka zawsze elegancka

By Agata Biały

Posted in | Tags : , ,

Granatowa torebka Bayka to nasza propozycja dla tych Pań, które nie tylko cenią sobie elegancki i prosty fason, ale lubią wybierać przedmioty, które zawsze pozostają modne bez względu na szybko przemijające kaprysy mody. Granatowa torebka to niezbędnik w szafach tych z nas, które lubią klasykę, ale nie pogardzą dżinsami i koszulką.
granatowa torebka Bayka

Model Bayka jest niezwykle uniwersalny. Prosty fason z ozdobnym zamkiem, oraz nietypowy rozmiar sprawiają, że Bayka jest jednym z najczęściej wybieranych toreb z kolekcji klasycznej Magya. Do ich produkcji wybieramy najlepsze skóry z piękną warstwą licową, która stanowi dodatkową ozdobę tej niezwykłej torebki.
granatowa torebka Bayka

Baykę wykonujemy ze skór licowych o jednolitej kolorystyce jednak na życzenie klientek możemy wykonać ją z innych skór z wzorami i printami – w zależności od gustów i upodobań. Na zdjęciach jest przedstawiona torba Bayka wykonana z granatowej skóry licowej z lekkim satynowym połyskiem.

Wnętrze Bayki wykończone jest tkaniną bawełniana lub satynową o kolorze wybranym przez klientkę, w tym przypadku to tkanina w błękitnym kolorze. Torebka ma dwie wewnętrzne kieszenie – jedna z nich jest zapinana na zamek, a druga otwarta – na telefon.

Jak wszystkie torebki Magya również Bayka ma wewnątrz miejsce na blaszkę na której wygrawerujemy dedykację, inicjały lub krótki tekst – w zależności od życzeń.

Zdaję sobie sprawę, że każda z nas ma własne, wypracowane przez lata przyzwyczajenia i dlatego rozumiem, że duża torebka znajdzie znaczne grono miłośniczek ale też i nie wszystkie Panie lubią i mogą (ze względu na swój wzrost ) nosić taką dużą torebkę. Dla niech powstała niższa o 10 cm mniejsza siostra Bayki – torebka Leydi.
granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

granatowa torebka Bayka

Zdjęcia barlew

No comments yet.

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij