Witamy w sklepie z torbami Magya +48 794 795 777
granatowa torebka

Granatowa torebka – Gracya

By admin

Posted in , | Tags : , ,

granatowa torebka gracya

Dzisiaj chciałam Wam pokazać torebkę, która powstała na życzenie jednej z naszych stałych klientek. Jest to jeden z moich ulubionych modeli. Założeniem tego projektu była prostota oraz uniwersalność – tak powstała Gracya.

Być może model ten nie był przeze mnie zbyt często pokazywany i przez to przeszedł trochę niezauważony, a szkoda. Czas to zmienić.

Granatowa torebka Gracya, w wersji ze zdjęć, wykonana została ze skóry tłoczonej we wzór krokodyla. Zabieg ten dodał prostej formie interesującego smaczku. „Krokodyle łuski” ciekawie załamują światło i sprawiają, że projekt zwraca uwagę, ale nie jest zbyt nachalny.

Rozmiar torebki został dobrany tak, aby torba była praktyczna i mieściła w sobie znaczenie więcej niż szminkę i kluczyki do samochodu. Dzięki temu Gracya świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, ale na pewno nie jest torebką zwyczajną, niezwracającą uwagi.

gracya granatowa torebka

Prosta i elegancka granatowa torebka Gracya

torebka do ręki

Gracya świetnie pasuje do eleganckich stylizacji, jak również sportowych. Co widać na zdjęciach, granatowy kolor świetnie współgra z dżinsem.

torebka krokodyl

Gracya podobnie jak wszystkie nasze modele może być zmodyfikowana na zamówienie. Jeśli macie pomysł na inny kolor czy rodzaj skóry to dajcie znać!

Torebka dostępna w naszym butiku tutaj

Pamiętajcie, że możecie wybrać dowolną treść sygnatury czy dedykacji, którą wygrawerujemy na blaszce w środku!

Ps. Jeśli chcecie zobaczyć ten model w kolorze czerwonym to kliknijcie tutaj

No comments yet.

Dodaj komentarz

Sklep nieczynny do odwołania. Za niedogodności przepraszamy. Zamknij